V dalším kole zajížděly znojemské hráčky na půdu brněnského Juliánova, který loni skončil v krajském přeboru druhý.

Znojmo nevstoupilo do zápasu zrovna ideálně. První set prohrálo. V něm mu nešlo doslova nic. Od obrany po útok byla hra doslova tragická. Ve zbývajících setech ale našly znojemské volejbalistky svou formu a dokázaly nad soupeřem vyhrát 3:1.

Odveta měla nakonec stejný výsledek jako první utkání. Jen s tím rozdílem, že Znojmo ztratilo ne první, ale třetí set. Nakonec si volejbalistky PSK odvezly z Brna všechny body.

Díky tomu, že si Znojmo drží neporazitelnost,má společně s Břeclaví zatím plný bodový zisk. Tyto dva týmy se také dělí o první místo. Další utkání hraje Znojmo prvního listopadu na půdě čtvrtého Junioru Brno.