V týmu se představila i nová tvář, hráčka extraligového VK KP Brno Magdaléna Mandelíková.

V domácím prostředí vstoupilo do utkání Znojmo dost svižně. V prvním setu si poradilo se svým soupeřem celkem jednoznačně 25:11. Tento výsledek svěřenkyně Dany Jalůvkové natolik uspokojil, že si dovolily polevit. To se zákonitě podepsalo na výsledku druhé sady, kterou znojemské naděje prohrály. Po bouřlivé přestávce se Znojmo vrátilo ke své hře a jasně porazilo Jihlavu 3:1.

Druhé utkání sice Znojmo vyhrálo 3:0, ale pro oko diváka to nebyl zrovna lahodný zápas. „Holky mohly plným tribunám ukázat, jaký umí hrát volejbal, ale místo toho předváděly průměrnou hru. Zápas byl jakoby bez elánu a nápaditých akcí,“ přiznala trenérka Znojma Dana Jalůvková.

Kadetky jsou tak stále v čele první ligy s tříbodovým náskokem na druhý Nový Jičín.

V družstvu kadetek se dobře uvedla i nová posila Magdaléna Mandelíková, která je ve Znojmě na výpomoci do barážových bojů o extraligu.

Naopak Znojmo se musí občas obejít bez smečařky Dominiky Czuczové, kterou si trenér Brna Zdeněk Janoušek bere na některá utkání extraligy.

„Mandelíková se do týmu začlenila více než dobře. Holky ji přijaly a navíc její výkon nám ukázal, jak velkým přínosem pro nás může být. Musím přiznat, že byla jednoznačně nejlepší hráčkou,“ pochválila posilu z Brna Jalůvková.