Jak se vám na turnaji v malé kopané hrálo?
Já si nepamatuji, že bych někdy hrál na akci, které by se zúčastnilo tolik týmů. Byl to skvělý zážitek. Také je velmi příjemné, že se turnaj hraje v kraji, který je plný vinných sklípků.

Stačil jste v okolí Znojma nějaký sklípek navštívit?

Že se vůbec ptáte. Hned v sobotu jsme jeden navštívili. Bylo to nejenom příjemné, ale i poučné. Snažil jsem se o vinařství co nejvíce zjistit, což mě posunulo zase o kus dál. Jen mě mrzí, že jsem od této vinařské oblasti tak daleko.

Přijedete na FCup i v dalším roce?

To záleží na termínu, ve kterém bude. Pokud mi to časově vyjde, přijedu určitě rád. Záleží to ale i na celém týmu. Real Top Praha totiž jezdí na všechny akce společně.

Vaší prvořadou akcí ale bylo utkání s Bolkovou jedenáctkou, že?

Nevím to přesně, ale mám takový pocit, že asi ano. Samotný turnaj byl trochu navíc. Ale o to více jsme si ho všichni užili. Když to příští rok vyjde, určitě přijedeme rádi i na další ročník.

Jak se vám hrálo proti Bolkově jedenáctce?

Hrálo se mi výborně. Jen mě trochu mrzí, že jsme prohráli tak vysoko. Myslím si, že jsme to ke konci malinko podcenili.

Vypadali jste i lehce unavení.
To jsme teda byli. Poslední dva zápasy jsme totiž odehráli jenom na jedno střídání. Bylo to hodně náročné. Mně se ale kupodivu hrálo dobře. Já se nejdřív potřebuju trošku rozběhat a pak tu počáteční únavu ze sebe dostanu. Ten dobrý pocit ze hry, který jsme měli, se nám ale bohužel nepodařilo odrazit ve výsledku. Prohrát 0:3 je trochu ostuda.

Na co se chystáte ve své profesní kariéře? Vždy míváte na olympijských hrách studio. Budete ho mít i letos?

Během letních her jsem vždycky od roku 1992 dělal studio a dělám i vysílací plán na obou programech. To bude i letos mým úkolem číslo jedna. Tím, že budu dělat studio, se ale nepodívám do Číny.

Jak organizačně náročné je sestavit takový plán?

Zatím jsme stále ve fázi, kdy ladíme finální podobu vysílacích plánů. Postupně se losují jednotlivé soutěže. Některé se ale dozvíme třeba jen den dopředu. Takže náročné to je více než dost.

Jelikož je olympiáda v Číně, budete muset vstávat hodně brzo, že?

To teda budu. Ale nebudu v tom sám. Časové posuny nejsou zrovna příjemné. Je to hodně náročné jak fyzicky, tak i psychicky. Ale je to naše práce a my se s tím musíme vypořádat. Odměnou nám je pak závěr takové akce, když víme, že se všechno povedlo na výbornou.