MLADŠÍ ZÁVODNICE. Velmi pěkné sestavy předvedly v páté lize reprezentantky města nad řekou Dyjí Antonie Vojtěchová, Marika Nina Kováčová i Adriana Poláčková. Na stupně vítězů to tentokrát nestačilo, ale cenné zkušenosti děvčata zúročila o uplynulém víkendu v Brně. Medailový stupínek a bronzový pohár získala ve třetí lize mladších závodnic Eva Majerová. Ve stejné lize starších děvčat těsně utekla Karolině Mie Kováčové TOP desítka nejlepších závodnic o pouhou jednu desetinu. Ve stejné kategorii dvacet skončila Ester Švaříčková a o tři příčky za ní Hana Chlubná.

VÝRAZNÝ ÚSPĚCH. Sportovkyně Veronika Kubošná potvrdila své kvality v nejtěžší kategorii druhé ligy. Tentokrát to na stupínky vítězů kvůli drobnému zaváhání na bradlech nevyšlo, ale i tak kvůli zaváhání na bradlech bylo páté místo pro nejmladší a nejmenší závodnici startovního pole výrazným úspěchem mezi i o šest let staršími závodnicemi. Své bodové skóre vylepšily i další naše závodnice druhé ligy, které podávají dlouhodobě vyrovnané výkony. Osmá skončila Anna Vojtěchová, devátá Simona Molíková a desátá Veronika Štrosová.

Turnaje Šach-Pink v Hodonicích se zúčastnilo dvacet lidí. Mimo šachů si zahráli i stolní tenis.
Hodonický Šach-Pink ovládl přespolní hráč Richard Nekula

PODĚKOVÁNÍ VŠEM. Všechna děvčata si vysloužila gratulaci. Zároveň jim vedení Klubu sportovní gymnastiky popřálo hodně štěstí a zdaru na kvalifikaci pro mistrovství České republiky a chtělo by poděkovat všem příznivcům za veškerou podporu, ať už se jedná o město Znojmu, Jihomoravský kraj, ministerstvo školství, Okresnímu sdružení České unie sportu, Středisku volného času Znojmo a Základní škole JUDr. Josefa Mareše Znojmo.

IVANA KŘIŠTELOVÁ