Podle Ivany Křístelové, trenérky KSG Znojmo, každoročně Memoriál Evy Bosákové připomíná tuzemskou olympijskou vítězku na kladině a mistryni světa na kladině a v prostných.

Na devětadvacátém ročníku závodů znojemské barvy nejlépe uhájila Simona Molíková. Ta skončila pátá v kategorii žen.

Fotbalisté Tasovic (v bílém) prohráli na pažitu Hodonína 0:1.
OBRAZEM: Tasovičtí prohráli s Hodonínem kvůli brance před koncem klání

Dařilo se i dalším sportovkyním z města nad řekou Dyjí. "Své sestavy hodně vylepšila i Julie Bedřichová, která se vešla ještě do první desítky nejlepších juniorek a skončila devátá stejně jako Marika Nina Kováčová v kategorii žákyň. I ostatním děvčatům to v nových dresech náramně slušelo. A i když to na medailové pozice tentokrát nestačilo, den v nově zrekonstruovaných specializovaných gymnastických halách na Hradčanech jsme si náramně užili," uvedla Křístelová.

Běžec Rabbits Znojmo, Vojtěch Čabala, skončil na bratislavském půlmaratonu pátý z více než 1700 účastníků.
Znojemští Rabbits bodovali na bratislavském půlmaratonu. Čabala byl pátý

Na lodivodku znojemské výpravy s jejími svěřenkyněmi čekalo i setkání s devětaosmdesátiletou olympioničkou Annou Krausovou (rozenou Marejkovou). "Je to bývalá československá reprezentantka, členka stříbrného a bronzového družstva na mistrovství světa, která se v roce 1956 se zúčastnila olympijských her v Melbourne, kde vybojovala čtvrté místo na kladině a jedenácté ve víceboji jednotlivkyň. Svým výkonem výrazně přispěla k celkovému pátému místu v soutěži družstev," vypočetla Křístelová.

Fotbalisté třetiligového Znojma (modří) vyhráli potřetí v řadě. Na pažitu Vrchoviny bodovali 3:0.
Fotbalisté Znojma brali třetí výhru v řadě. Góly dali Vrchovině v první půli

Paní Krausová předala vítězce celého závodu Vanesse Kockové pohár českého klubu olympioniků, ale dle Křístelové se velmi ochotně vyfotila i spolu se zakladatelem závodu Vratislavem Churavým se zúčastěnými děvčaty.