Hra byla v prvním setu zpočátku velmi vyrovnaná, až do koncovky se žádnému z týmů nepodařilo vytvořit si oproti soupeři náskok. V koncovce Křenovice udělaly pak několik chyb za sebou, čehož domácí využily a set vyhrály.

Druhý set už od začátku rozehrály znojemské hráčky lépe, náskok si držely po celou dobu a i přes malé zaváhání v koncovce opět hru dotáhly do vítězného konce. Ve třetím setu soupeřky rezignovaly a zvládly uhrát pouze devět bodů. „Jasně jsme je přehrály na síti, dařilo se nám na bloku i v útoku. Měly také dost problémy s naším servisem, naopak my jsme až na výjimky přitahovaly celkem dobře. Ani na servisu se nekazilo tak jako obvykle. Řekla bych, že jsme zápas odehrály s rezervou, konec jsme takříkajíc odchodily," řekla po zápase Blažková.

Druhý zápas domácí hráčky zprvu podcenily, první set jasně a zaslouženě prohrály špatnou přihrávkou, hrou v poli i na síti. Druhý set se pro ně také nevyvíjel dobře, Křenovice si až do koncovky držely několikabodový náskok, znojemské hráčky se ovšem v tu chvíli rozehrály a napínavou koncovku vyhrály 29:27.

Tento moment byl pro další vývoj zápasu zlomový, domácí hráčky začaly hrát opět svou hru z prvního zápasu a v dalších dvou setech zvítězily 25:20 a 25:17, ze soboty si odnesly zasloužených šest bodů a potvrdily své prvenství v tabulce. „Začátek se moc nepovedl, asi jsme nabyly dojmu, že nám to soupeř dá zadarmo. Nehrály jsme naplno, pak se nám samozřejmě přestalo i dařit. Kdybychom se v druhém setu včas nevzpamatovaly, možná bychom druhý zápas zaslouženě prohrály. Nějak se nám ale podařilo psychicky se zvednout a do hry se zas dostat, za vítězství jsme rády," zakončila Peroutková.