Domácí trápili hosty již v první třetině, kdy jim vstřelili pět branek. Naproti tomu Jihomoravané se prosadili pouze jednou. Gólová smršť ze strany Ústeckých trvala i po zbytek zápasu. Až v poslední části se podařilo Znojemským snížit. „Děkujeme soupeři za zápas. Je potřeba zdokonalit plnění individuálních taktických pokynů, ze kterých padají góly. Hra se zlepšila v posledních dvou třetinách a příště na to musíme navázat,“ řekl za hostující mužstvo Petr Chochola. Ten společně se zbytkem týmu sehraje druhé kolo florbalové první ligy už příští sobotu na hřišti Rožnova pod Radhoštěm.

Florbal Ústí - TJ Znojmo Laufen 8:2

Třetiny: 5:1, 2:0, 1:1. Branky a nahrávky: 2. Fuchsig (Novák), 10. Beneš (Fořt), 13. Novák (Krupica), 15. Vavruška (Pavelka), 16. Novák (Fuchsig), 28. Fořt (Beneš), 36. Beneš (Horák), 41. Pucarevič (Horák) – 10. Blizňák (Matoušek), 55. Kucharič (Novák). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Rozhodčí: Müller – Novosad. Diváci: 310.