Slovenská federace TKD uspořádala turnaj ve všech věkových kategoriích a v disciplínách Tul Matsogi jak v rámci jednotlivců, tak i týmů.

Znojemský region zastupovalo třiadvacet závodníků ze Znojemské školy TKD I.T.F. So-San Znojmo a školy TKD I.T.F. Hwa-Rang Jevišovice. „Pro bojovníky z našeho regionu to byla první soutěž v tomto roce, na níž získali tolik medailí," pochválil své svěřence trenér a zakladatel znojemského taekwonda František Macek.

Na samotný závěr turnaje byl vyhlášen znojemský bojovník Vladimír Patočka za nejúspěšnějšího žákovského závodníka 7. ročníku Nitra Cup 2013.

Uplynulý víkend se pak znojemské Taekwon-Do I.T.F. představilo na prestižním turnaji ve Španělsku.

Třiadvacet medailí si přivezli znojemští a jevišovičtí taekwondisté z již sedmého ročníku Nitra Cupu v korejském bojovém umění Taekwon – Do I.T.F.