Znojmo budou reprezentovat Jakub Bartůněk, Ben Islami, Aleš Kadlec, Michal Jančuška, Vasil Ducár, Jakub Hrázský a Martina Polková.

Galavečer novodobých gladiátorů se bude konat v octagonové kleci Gladork Arena v nové tělocvičně bojových sportů v MediFitness na Vídeňské ulici ve Znojmě. „Je to jedna z největších tělocvičen bojových sportů ve Znojmě. Diváci si budou moct vybrat místa na sezení i na stání. Nabízíme i možnost objednání VIP stolů," přiblížil hlavní organizátor Rudolf Kříž.

Ten je jedním z nejlepších zápasníků v České republice. Na galavečeru ale své umění nepředvede. „Když to pořádám, už bych nestihl zápasit. Někdy ale ve Znojmě budu bojovat. Chceme galavečery bojových sportů pořádat pravidelně, tak jednou za dva tři měsíce," vysvětlil.

Zápasy v octagonové kleci přinášejí jedinečný zážitek. „Zápasy nabízí zajímavou atmosféru zápasů novodobých gladiátorů, kdy se zavře octagonová brána a proti sobě stojí vždy dva zápasníci snažící se podat co nejlepší výkony s cílem vyhrát a ctít pravidla fair-play boje," láká pořadatel.

Na dodržování pravidel bude dohlížet zkušený rozhodčí a známý bojovník Petr Monster Kníže. „Má za sebou dvacet zápasů a všech dvacet jich vyhrál. Je vlastně zakladatelem MMA v Česku, a to bylo někdy v devadesátých letech," sdělil Kříž.

MMA je složenina z Mix Martial Arts, což v překladu znamená smíšená bojová umění. „MMA je takzvaný desetiboj mezi bojovými sporty, musíte ovládat jak boj v postoji, tak i na zemi, dále koordinaci těla, pohyb po zápasové kleci a mnoho dalšího. Tento sport je na fyzickou, ale i psychickou přípravu jeden z nejtěžších," poznamenal Kříž.

V osmiúhelníkové kleci nebudou chybět krásné octagon girl. Novodobí gladiátoři odstartují své boje, které Znojmo ještě nevidělo, zítra od sedmi hodin večer.

Galavečer MMA

pátek 7. června – tělocvična bojových sportů MediFitness

Gladork Arena 19.00

Znojmo: Jakub Bartůněk, Ben Islami, Aleš Kadlec, Michal Jančuška, Vasil Ducár, Jakub Hrázský a Martina Polková.

Soupeři: Jirka Kalina, Erik Franko, Jan Jančík, Václav Mikulášek, Matuš Masaryk, Jakub Kalník, Adrian Hron, Martin Gren, Lukáš Vičánek, Jakub Sýkora.

Vstupné: 150 Kč, prodej přímo na místě.

Možnost objednání VIP stolů: e-mail: info@gladork.cz, telefon: 776 860 367.