Doma má dva pejsky, které už v minulosti sama stříhala. Po půl roce prací vyrostl v rodinné garáži psí salon. Jeho majitelka se nechala inspirovat Amerikou. „Tam jsem obdivovala různé trendy. U nás nejsme ještě zvyklí na barvení pejsků, pilování i lakování drápků. Chtěla bych lidem ukázat něco jiného. Prodávám i krásné oblečky pro psy,“ popisuje.

Zažívá smutné i veselé příběhy. „Práce s pejsky je hrozně srandovní. Už mi při odchodu udělal pejsek u dveří i hovínko. Zřejmě to bylo jeho poděkování,“ směje se Kršňáková.

Celý proces stříhání a úpravy trvá někdy více než dvě hodiny. „Některým pejskům se stříhání nelíbí. Také se mi už stalo, že jsem celého pejska nedostříhala. Ale to se nedá nic dělat,“ říká Kršňáková.

Psí salon má ve Znojmě zřejmě jako jediná. „Chci, aby se tu lidé se svými miláčky cítili stoprocentně. Majitelé se mohou kdykoliv během stříhání přijít podívat nebo zkontrolovat, jestli se pejskům neubližuje,“ přibližuje majitelka.

Má i smutný příběh. „Největší raritou byl pudl, který byl velmi zanedbaný. Majitel jej nekoupal, nečesal a nestříhal. Měl všechno slepené, nemohla jsem najít ani ucho. V těch chlupech měl úplně všechno. Asfalt, špínu i jídlo. Musela jsem vzít nůžky, protože strojkem to nešlo. A jakoby jsem jej svlékala z té kůže. Pejsek byl po dvou hodinách šťastný a veselý. Celá procedura ale trvala více jak čtyři hodiny,“ dodává.