Znojemští Rotariáni tak chtějí navázat na vánoční tradici. "Rotary se vrací k tradičním adventním a vánočním akcím. Tady před radnicí servírujeme vánoční punč. Akci jsme spojili s dobrouznojemskou taneční školou Mighty Shake a výtěžek této akce bychom chtěli věnovat na zjednodušenípřístupu méně majetných mladých lidí ke street dance. Současná mládež opravdu potřebuje estetickou a pohybovou výchovu, která maškolách zatím chybí. Peníze z charitativní akce půjdou přímo skupině MightyShake," řekl současný prezidentRotary Clubu Znojmo Lubor Veleba.

Na mrazu před radnicí budou Mighty Shake, ale také sedmnáctiletá studentka Martina Zachrlová, kterápřed zraky lidí maluje své abstraktní obrazyi další umělci vystupovattaké v pátek a v sobotu.

"Mladí umělci, kteří zde předvádí své umění, jsou přáteli tanečníků z Mighty Shake a svou přítonmostí je chtěli jednoduše podpořit a zpestřit naši akci. Jejich práce vydražíme a výtěžek věnujeme tanečníkům. Lidé nás před radnicí uvidí a tanečníky mohou podpořit i v pátek do dvou do pěti hodin a v Sobotu od deseti asi do jednéí hodiny po poledni," doplnil člen Rotary Clubu Znojmo Jiří Výmola.