VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Reklama

19.1.2018

Jsme evropští průkopníci v recyklaci skla, říká ředitel řízení jakosti Kudláč

Kyjov /CHOVÁME SE ODPOVĚDNĚ/ - Zdraví, ekologie, chuť a design u všech těchto kategorií bodují skleněné obaly, výrobní artikl společnosti Vetropack Moravia Glass a.s. z Kyjova na Hodonínsku. „Jedna výhoda však z hlediska odpovědného chování převyšuje ostatní. Je jí recyklace, které se naše společnost věnuje s plným nasazením více než dvaadvacet let,“ říká ředitel řízení jakosti CZ+SK společnosti Vetropack Svatopluk Kudláč, který proces i přínos recyklace přiblíží.

AKTUALIZOVÁNO
18.10.2017

VOLEBNÍ ONLINE: Chceme podporovat talentované žáky, řekl lídr KDU-ČSL Mihola

Jižní Morava – Jiří Mihola je lídr jihomoravské kandidátky KDU-ČSL pro volby do poslanecké sněmovny. Ve čtvrtek odpovídal na dotazy čtenářů na www.rovnost.cz.

17.10.2017

VOLEBNÍ ONLINE: Do koalice s Babišem nikdy nepůjdeme, uvedla Krutáková

Jižní Morava /VOLEBNÍ ONLINE ROZHOVOR/ - Jana Krutáková je lídryní jihomoravské kandidátky hnutí Starostů a nezávislých pro volby do poslanecké sněmovny. Ve středu od 13 do 14 hodin odpovídala na dotazy čtenářů na www.brnenskydenik.cz.

17.10.2017

VOLEBNÍ ONLINE: Ptejte se lídra Strany zelených Michala Berga

Jižní Morava /VOLEBNÍ ONLINE ROZHOVOR/ - Michal Berg je lídrem jihomoravské kandidátky Strany zelených pro volby do poslanecké sněmovny. Ve středu od 10 do 11 hodin odpovídá na dotazy čtenářů na www.brnenskydenik.cz.

AKTUALIZOVÁNO
15.10.2017

Nadávat na gauči nefunguje, proto jsem se zvedla, říká lídryně ANO Malá

Jižní Morava /VOLEBNÍ ONLINE ROZHOVOR/ – Taťána Malá je lídryní jihomoravské kandidátky hnutí ANO 2011 pro volby do poslanecké sněmovny. V pondělí hodinu odpovídala na dotazy čtenářů webu Deníku Rovnost. Dozvěděli se, že politička miluje kuře na paprice a doma má malý zvěřinec. A jak chce podpořit dopravní stavby v kraji? „Je to hlavně zjednodušení legislativy, prosazení zákona o liniových stavbách a v neposlední řadě zlepšení komunikace se spolky, které těmto stavbám brání," tvrdí Malá.

18.9.2017

Oslavte s Deníkem narozeniny Centra Freeport Fashion Outlet!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku níže a 5 soutěžících vyhraje voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup.

14.9.2017

Moje první tablo: Nestihli jste koupit noviny s prvňáčky? Jsou v redakci Deníku

Znojemsko – Památeční fotografie jako vzpomínka na první rok ve školních lavicích? To je nový projekt Deníku Rovnost Moje první tablo, který odstartoval tento týden. Ve středečním vydání novin mohli rodiče najít žáčky dvou tříd znojemské základní školy v ulici Mládeže a také prvňáčků z Citonic. Kdo si vydání nestihl koupit nebo se na něj už nedostalo, může od pátečního odpoledne navštívit redakci Znojemského deníku Rovnost v Rooseveltově ulici, kde jsou výtisky k dispozici.

6.9.2017

S Deníkem za dobrým vínem!

Zapojte se s námi do soutěže o tři kartony lahodného vína z Moravy!

24.8.2017

S Deníkem za dobrým vínem!

Zapojte se s námi do soutěže o 3 kartony lahodného vína.

25.9.2016

Druhé číslo Našeho Znojemska míří do prodeje

Znojmo – Víte, že nemoc špinavých rukou dorazila už i do Znojma? A jak vypadal letošní poslední den otevřených dveří v pěchotním srubu Zatáčka u Chvalovic? Už se k vám doneslo, že znojemský hráč amerického fotbalu David Burian se v dresu národního týmu podíval na kvalifikační turnaj mistrovství Evropy v Anglii? A stačili jste si zjistit, co hrají v příštích dnech ve znojemském kině Svět či jaké výstavy teď na Znojemsku nabízí zdejší galeristé? Jestli ne, tak to vše a mnoho dalšího se dozvíte, koupíte-li si druhé číslo nového týdeníku Naše Znojemsko.

13.4.2016

Slavnosti břeclavského piva ozdobí senzace Mydy Rabycad. Hrají electro-swing

Břeclav – Další skvělá překvapení připravili pro fanoušky pořadatelé Slavností břeclavského piva, které se uskuteční v areálu pod zámkem v Břeclavi v sobotu 11. června. Akce potrvá o tři hodiny déle a závěr bude patřit stoupající hvězdě electro-swingové evropské scény - kapele Mydy Rabycad.

13.7.2015

Strach z uprchlíků není namístě

/ROZHOVOR/ „Muslimové jsou lidé jako my, z domovů je vyhnala válka," říká Veronika Imrichová, vedoucí Služeb pro cizince Diecézní charity Brno.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
25.6.2015

V Brně již platí za obědy stravenkovou kartou

Brno - Lidé v Brně mohou jako první v celé České republice platit za obědy nejmodernější stravenkovou kartou, elektronickým řešením, které nahrazuje klasické papírové stravenky. Nová stravenková karta Ticket Restaurant® Card umožňuje za oběd zaplatit přesnou částku a odpadá tak doplácení penězi v hotovosti.

4.11.2014

FC Výšovice si užil exkluzivní fotbalový zážitek. A vy můžete také!

Zápas proti AC Sparta Praha, SK Slavia Praha nebo plzeňské Viktorii? Nebo byste rádi zažili na vlastní kůži tréninkovou jednotku s profesionálním koučem? Není problém. Za pět sezón si díky projektu Kopeme za fotbal, který běží pod hlavičkou společnosti Gambrinus, takové exkluzivní zážitky užilo již více jak 80 klubů z celé České republiky.

30.10.2014

Zapalte svým blízkým virtuální svíčku

Tradičně uctíváme své blízké kyticí či věncem položeným na místo jejich posledního odpočinku. Neodmyslitelnou součástí Památky zesnulých se staly i svíce symbolicky zapálené právě pro naše blízké, kteří už nejsou mezi námi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
6.10.2014

Kandidátka hnutí ANO na znojemskou starostku Olga Štefaniková odpovídala online

Znojmo /KOMERČNÍ PREZENTACE/ - Lídryně znojemské kandidátky politického hnutí ANO v komunálních volbách 2014 Olga Štefaniková je od počátku devadesátých let až do současné doby advokátkou. V rámci své praxe poskytuje právní služby ve všech oblastech souvisejících s podnikatelskou činností. Také provádí klasické advokátní činnosti. „Jako advokátka jsem se vždy aktivně zajímala o dění ve Znojmě a nelíbí se mi nešvary, které město trápí. V posledních letech jsem ale u našich zastupitelů postrádala elán a chuť nedostatky napravovat. Jsem přesvědčena, že Znojmo v politice potřebuje svěží vítr. Právě myšlenky a zápal hnutí ANO mají potenciál změnit naše město k lepšímu. Prosazuji návrat transparentnosti, spolehlivosti a slušnosti do vedení Znojma," říká.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
30.9.2014

Kandidát ODS na senátora Karel Podzimek odpovídal online

Znojmo /KOMERČNÍ PREZENTACE/ - Vždy chtěl být lékařem tak jako jeho otec a pomáhat lidem. Sen se mu splnil a po vysoké škole se vydal cestou gynekologa a porodníka. Jeho práce jej dodnes naplňuje a za nic by ji neměnil. „Měl jsem štěstí, že jsem mohl pomáhat na svět desítkám dětí. Když je dnes potkám, už jsou z nich dospělí lidé," říká Karel Podzimek. Nyní chce pomoci vrátit důvěryhodnost pravicové politice. I proto kandiduje za ODS na senátora. Pomoci chce však hlavně svému regionu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
29.9.2014

Kandidátka na senátorku Bayerová: Pokud mne lidé nezvolí, vrátím se asi do školy

KOMERČNÍ PREZENTACE - V současnosti zastupuje Znojmo v senátu a v nadcházejících volbách chce své křeslo obhajovat. Před komunálními volbami v roce 2010 se nedohodla s KSČM na sestavení kandidátky a vůbec se na ni nedostala. Postavila se tedy do čela listiny sdružení Občané městu, město občanům, pro které získala 8,23 % hlasů. KSČM proti ní ve volbách vedla kampaň, která nabádala k tomu, aby ji voliči nedávali hlas. Později jí dokonce hrozilo vyloučení ze strany.

6.6.2014

Za 30 let provozu jsme s okolím srostli, shodují se v Dukovanech

Dukovany Atomové elektrárny nejsou všude chtěné a vítané. Dukovanská jaderná elektrárna prodělala v tomto směru pozoruhodný vývoj. Z počátečního vlažného a odměřeného vztahu se stalo pevné soužití. Dá se říct, že řada místních lidí si život bez elektrárny už nedokáže představit. Elektrárnu chtějí mít obyvatelé Třebíčska za souseda co nejdéle a pokud možno napořád. Do značné míry je to dáno vysokou nezaměstnaností a změnou poměrů ve společnosti. Svůj vliv zde ovšem nesporně také sehrála vstřícnost a štědrost elektrárny jako podporovatele mnoha různých aktivit v regionu. Deník o vztahu jaderného kolosu s okolím hovořil s mluvčím elektrárny Petrem Spilkou a Janou Štefánkovou, která má ony „vztahy" přímo v popisu své práce.

14.5.2014

Mladým lidem dodáme u nás potřebnou praxi

Znojmo - Společnost Haas Profile známá též pod názvem HM-Design se sídlem ve Znojmě-Příměticích zaměstnává přes dvě stě lidí ze Znojemska i ostatních regionů. Nespoléhá se však jen na aktuální nabídku pracovní síly. „Naším cílem je vychovat si budoucí pracovníky z řad absolventů znojemských učilišť," říká v rozhovoru jednatel společnosti Siegfried Höller.

19.11.2013

Proměny s Deníkem Rovnost a vaším Rájem splněných snů MONY&KA

Jižní Morava /SOUTĚŽ/ - Chcete vyhrát poukaz na služby v brněnském Ráji splněných snů na půl roku ZDARMA? Přihlaste se do nové soutěže Deníku Rovnost, který tuto možnost ve spolupráci s Rájem splněných snů MONY&KA dává.

6.11.2013

Příloha o hvězdárně s mapou Měsíce? Už v pátek v Rovnosti

Jižní Morava - V kůži astronautů se v sobotu ocitli první návštěvníci nově otevřeného planetária v Brně. Nové dva pořady lidé uviděli po sedmiměsíční odstávce, kdy řemeslníci přetvořili velký sál na jedno z nejmodernějších planetárií Evropy. „Naše iluze hvězdné oblohy je úplně nejlepší na světě," upozornil ředitel hvězdárny Jiří Dušek. Chcete se o brněnské hvězdárně dozvědět víc? Kupte si v pátek 8. listopadu tištěné vydání Deníku Rovnost!

AKTUALIZOVÁNO
5.11.2013

SOUTĚŽ: Přijďte na galavečer Miss Farmacie

Jižní Morava /SOUTĚŽ UKONČENA/ - V minulých týdnech jste s deníkem Rovnost soutěžili o vstupenky na galavečer Miss Farmacie, který se uskuteční v sobotu 30. listopadu v brněnském hotelu Voroněž, a balíčky společnosti Party lite.

29.8.2013

Soutěžte s Deníkem Rovnost o lístky na výstavu TOP 77 vín

Brno - Deník Rovnost opět ve spolupráci s organizátory prestižní přehlídky TOP 77 vín České republiky připravil soutěž o čtyřikrát dva lístky na vyhlášení výsledků této přehlídky. Ta se koná ve čtvrtek 5. září od sedmi hodin večer v brněnské Wannieck Gallery.

15.8.2013

Jak se žije v Jevišovicích

Jevišovice - Jevišovice jsou městem ležícím asi 16 km severozápadně od Znojma na řece Jevišovce. První písemná zpráva pochází z roku 1289. Nachází se v nadmořské výšce 250–420 m. Rozloha katastrálního území je 785 ha, žije zde 1200 obyvatel. Od roku 1990 je centrum vyhlášeno památkovou zónou. Jevišovice byly do r. 1945 městem, tento statut znovuzískaly v roce 2007.

29.7.2013

Olbramovice chystají oslavy výročí od první písemné zmínky o městysu

Olbramovice - Městys Olbramovice s 1070 obyvateli oslaví už tuto sobotu 950. výročí první písemné zmínky o obci, která se stala městysem v roce 2004. Nejen na oslavu, ale i na život v Olbramovicích jsme se zeptali starosty městyse Romana Hyblera, s nímž vám přinášíme následující rozhovor.

7.6.2013

Lesoničtí chystají slavnost. I mimo to mají v obci spoustu zajímavých aktivit

Lesonice - Obec s téměř dvěma sty obyvateli má aktivní školu, dva spolky Sokolů, dobrovolné hasiče, rybářský spolek i ochotnický soubor

11.3.2009

Pivnice Bristol: Čtyři piva na čepu

Pivnice Bristol soutěží v akci Hospůdka roku.

25.2.2009

Hotel N: Křížový sklep i bezdrátový internet

Hotel N soutěží v akci Hospůdka roku

21.2.2009

Restaurace Kuželna: Letní grilování i kuželky

Restaurace Kuželna soutěží v akci Hospůdka roku

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT