TÉMA

Hokejoví Orli v soutěži EBEL

Orli se zatím trápí. Na hráčích leží deka, říká trenér Fryčer

Znojmo – Nedaří se. Hokejisté Znojma nevkročili do nové sezony dobře, z devíti zápasů vyhráli jediný a s pěti body se krčí na dně rakouské mezinárodní soutěže EBEL. O víkendu Orli doma padli s Vídní, když jim soupeř nasázel tři branky hned v první třetině.

Orli opět rozdávali. Vídni dopřáli lehké vítězství 2:5

Znojmo /FOTOGALERIE/ – Žádné překvapení se nekonalo. Orli Znojmo podlehli doma favorizované Vídni 2:5. Stejně jako v pátečním zápase i v nedělním pomohli znojemští hokejisté soupeři k výhře. Vídeň vyhrála snadno první třetinu 3:0. Znojmo se sice ubránilo čtyřminutové přesilovce hostů, ale pak inkasovalo ve vlastní přesilové hře.

Vítězná vlna končí po jednom zápase. Utkání s mistrem ztratili v první třetině

Znojmo – Na úterní první výhru v letošním ročníku mezinárodní soutěže EBEL nad Klagenfurtem (2:1) v pátek hokejisté Znojma nenavázali. S italským Bolzanem prohráli 0:4, když jim nevyšla hlavně první třetina, kdy dostali tři góly.

Hokejoví Orli zuří. Rozhodčí udělali nevídaný přešlap. Uznali gól, který nepadl

Znojmo /VIDEO/ - Když se nedaří, tak se vším všudy. O tom se na vlastní kůži přesvědčují hokejisté Znojma v EBEL. Orli v neděli prohráli pošesté v řadě, tentokrát v maďarském Fehérváru 2:5. Rozhodující gól na začátku třetí třetiny inkasovali, aniž by puk přešel přes brankovou čáru.

Stále bez vítězství. Innsbruck byl nad síly Orlů, prohráli jasně 2:6

Znojmo - Sobotní domácí utkání prohráli Orli Znojmo proti Innsbrucku 2:6. Na svou první výhru tak po pěti odehraných zápasech zatím nedosáhli.

Orli v domácí premiéře propadli. Prohráli se Záhřebem 1:4

Znojmo /FOTOGALERIE/ – Dlouho očekávané domácí utkání znojemských Orlů v hokejové EBEL se nevydařilo. Záhřeb, který dosud nevyhrál, porazil znojemské mužstvo 4:1. Domácí předvedli po předchozích dvou svižných venkovních utkáních mdlý výkon a odešli z utkání bez bodu. Po bezbrankové první třetině žila naděje na zlepšení výkonu. Chorvatský tým ale udeřil třemi rychlými góly a získal režii zápasu.

Fryčer po debaklu: Nechápu to. Byl to hnus, nepomohla by ani svěcená voda

Znojmo /FOTOGALERIE/ - Dravost znojemských Orlů se po dlouhém čekání na domácí zápas zcela vytratila. Záhřebu podlehli 1:4. Po půl roce hráli konečně na svém ledě a předvedli velmi křečovitý výkon. „Byl to hnus, na to se nedalo dívat,“ kritizuje v rozhovoru výkon znojemských hokejistů trenér Miroslav Fryčer.

Orli při restartu sází na zámoří i na staronového gólmana

Znojmo – S pěticí nových zámořských posil, novým kapitánem Davidem Bartošem a staronovou brankářskou jedničkou Patrikem Nechvátalem zahajuje Znojmo hokejový comeback.

Fanoušci znojemských Orlů na hokejových výjezdech obráží Evropu

Znojmo - S hokejovým týmem Orli Znojmo jezdila po české lize vždy početná výprava fanoušků. Od vstupu do mezinárodní soutěže EBEL to není jinak. Výjezdy až pro 250 lidí již osm sezon pořádá a organizuje Jakub Maršalík. „Jezdíme jednou za dva až tři týdny, preferujeme bližší vzdálenosti do čtyř set kilometrů. Ale třeba do Vídně jezdíme na každý zápas,“ přiblížil Maršalík.

Cizinci u Orlů? Musí být lepší než domácí hráči, a to jsou, chválí trenér posily

Znojmo – V loňské sezoně poprvé nepronikli do play-off mezinárodní soutěže EBEL a tak přišlo zemětřesení. Kádr hokejového Znojma opustilo jedenáct hráčů, stejně bruslařů pak na jih Moravy přišlo. Ve Znojmě se rozhodli dát šanci zahraničním jménům, dres Orlů nově obléká finský obránce Patrik Parkkonen, Američan C. J. Stretch či čtveřice hráčů z Kanady.

Dlouhé cesty autobusem na tréninky i zápasy? Přečte si při nich trenérovu knihu

Znojmo – V dresu hokejových Orlů jej čeká už devátá sezona v řadě. Za tu dobu znojemského útočníka Davida Bartoše vedlo hned několik trenérů, například Martin Stloukal, Jiří Režnar nebo Roman Šimíček. Nyní se poprvé připravuje pod zkušeným koučem Miroslavem Fryčerem.

Kometa zdolala Orly. Hovadina, vadila trenérům vyloučení za neupravenou výstroj

Brno – Jihomoravské derby nabídlo řadu vyloučení, takže oba soupeři si mohli vyzkoušet hru ve všech možných početních výhodách i oslabeních. V nevšedním utkání zvítězila brněnská Kometa, která zdolala Znojmo 3:1. Specifickým druhem trestu se v duelu stala nepovolená výstroj.