Předchozí
1 z 6
Další

Andrea KrejčíAndrea KrejčíZdroj: Se souhlasem Andrey Krejčí

Andrea Krejčí
kurátorka

Z mého úhlu pohledu bych uvítala, kdyby některá strana alespoň avizovala, že chtějí vytvořit skutečně smysluplnou strategii pro řešení kulturních otázek.

Historické město Znojmo trápí hustá doprava, málo parkovacích míst a nedostatek bytů.
Doprava, parkování, byty. Kdo slibuje vyléčit bolesti Znojma po volbách?

Kompletní informace o volbách na Znojemsku najdete ZDE

Vědomil VildomecVědomil VildomecZdroj: Se souhlasem Vědomila Vildomce

Vědomil Vildomec
fotograf

Podle mne potřebuje Znojmo dlouhodobý plán seriózního řešení rozvoje, aby se neděly takzvané hurá akce bez dalších návazností. Problém je množství aut, silnice, městská hromadná doprava, zeleň a vodní prvky. Dává se spousta peněz do akcí a málo do rozvoje infrastruktury. Uvidíme, jestli bude mít někdo kvalitní vizi.

Jiří LudvíkJiří LudvíkZdroj: Se souhlasem Jiřího Ludvíka

Jiří Ludvík
prezident Hudebního festivalu Znojmo a středoškolský učitel

Jsem velký patriot a vždy kladu důraz na kvalitní osobnosti, které už pro rozvoj města udělaly kus práce nebo ty, jež něco dokázaly jinde a nemyslí jen na sebe. Samozřejmě uvažuji o demokratických stranách, extremisty z toho vyjímám. Důležitým tématem ve Znojmě je transparentnost a činnost úřadu, s nimiž se musí stále pracovat.

Karel SemotamKarel SemotamZdroj: Se souhlasem Karla Semotama

Karel Semotam
vedoucí marketingu

Ve vedení radnice nechci snílky nebo chronické kontrolory, ale někoho, za kým jdou vidět výsledky a kdo má odvahu postavit se za velké věci, aniž by znal jejich výsledek.

Veronika KrálováVeronika KrálováZdroj: Se souhlasem Veroniky Králové

Veronika Králová
průvodkyně NP Podyjí, jazyková korektorka

K volbám chodím pravidelně. Důležitý je pro mě postoj kandidátů nebo jejich uskupení k životnímu prostředí, ale také konkrétní lidé. Nezajímají mě půtky, důležité je, aby zvolení politici zajistili pokrok města. A je jedno, ze které budou strany.

Vojtěch ŠebelaVojtěch ŠebelaZdroj: Se souhlasem Vojtěcha Šebely

Vojtěch Šebela
kreslíř, člen justiční stráže

K volbám chodím pravidelně a myslím, že mám tentokrát i jasno. S prací současného starosty Jakuba Malačky jsem spokojený, myslím, že dělá hodně pro lidi, je důvěryhodný a osvědčil se. Má hodně nápadů, které inspirují i ostatní města. Například stravenkou pro bezdomovce nebo zapojením důchodců na přechodech pro chodce nebo zamykání městských objektů.