Jak se vypořádají bývalé manželky s rozdělením dědictví, zjistí diváci ve hře s detektivní zápletkou. Krysí dům sehrají herci 13. října v šest hodin.

Listopad bude ve znamení pohádkového příběhu pod názvem My se vlka nebojíme. Děj zavede nejen děti do světa, kde tři prasátka milují hudbu. Vydají na putování za slávou a bohatstvím. Zjistí ale, že hloupě naletěla vlkovi, který chtěl získat prvenství v pěvecké soutěži. Údajně slíbené světové angažmá čuníky mělo jen odstranit z cesty.

Režisérka vybrala hru, ve které sama v minulosti hrála jako herečka Večerního Brna. „Ivo Fischer mě tehdy pochválil, že prasátko Brumlajdu hraju lépe, než Marek Eben," vzpomínala před časem režisérka Martina Výhodová.

Herci Divadelního studia Martiny Výhodové si připravili na sobotní večer premiéru pohádky My se vlka nebojíme.
Vlci hráli na kytaru a hudební duch ležel v houští. Premiéra pohádky měla úspěch

Na prknech znojemského divadla ji její svěřenci uvedou 11. listopadu v pět hodin odpoledne.

A v listopadu přijde na řadu i další představení pod názvem V Praze bejvávalo blaze. Hudební divadelní představení, za nímž stojí scénárista Gustav Oplustil, Lenka Neterdová a režisérka Výhodová nabídne spoustu staropražských písniček. Příchozí si je užijí 24. listopadu.

Zdroj: Youtube

Kabaret u dobré pohody je na programu 1. prosince. „Pokud vím, jsme první divadelní soubor, který Kabaret na prknech předvedl. Do Znojma na premiéru zavítal i autor scénáře slavných televizních Kabaretů Gustav Oplustil," sdělila těsně po premiéře na jaře roku 2019 Martina Výhodová.

Gustav Oplustil zemřel loni na podzim. Byl televizní a rozhlasový scenárista, dramaturg, režisér a příležitostný herec malých rolí.

Televizní Kabaret u dobré pohody sehráli v pátek premiérově herci znojemského Divadelního studia Martiny Výhodové. Slidili bouřlivý potlesk.
OBRAZEM: Kabaret ožil na prknech divadla. Po prvé

Lístky na všechna uvedená představení lze rezervovat na e-mailové adrese: vstupenky@dsmv.cz