Pozvání přijali Michal Hrůza, ZakázanÝ ovoce, Slza a Restart. Zároveň jsou k dostání i lístky na Kamelot, který vystoupí na zámku 21. července. Vstupenky přijdou na dvě stě korun, na místě pak lidé zaplatí jednou tolik.

Lidé v Krumlově mají po folku hlad, říká Švéda

close Ředitel krumlovského kulturního střediska se baví kreslením vtipů. Své výtvory vystavuje až do 12. ledna. info Zdroj: Archiv kulturního střediska zoom_in Moravský Krumlov - Kulturní život v Krumlově bude letos ve znamení festivalů. Ředitel Městského kulturního střediska Bořivoj Švéda míní, že lidem chybí folková muzika pod širým nebem.

Na jaké festivaly se mohou lidé letos těšit?
Bude festival divadelní, rockový, barokní, festivaly vážné hudby, festival africké hudby, SKA a loutkový fetival. Právě folková hudba nabídku doplňuje skvěle. Tento styl hudby byl ve městě ve větším formátu k vidění a slyšení roku 2010 na festivalu Mrazík. Lze tedy předpokládat, že po folku je ve městě hlad.

Jakou folkovou akci chystáte?
Akci jsme nazvali Nejen Kamelot na zámku a uskuteční se 21. července. Diváky by mělo kromě účinkujícíh přilákat i nezvyklé prostředí. Koncerty rozezní arkádové nádvoří krumlovského zámku. Hlavní hvězdou jsou legendární Kameloti. Stále jsou ve výborné kondici a dlouho se v Krumlově neobjevili. Zahrají také paroháči, Šero, písničkář Pepa Štros a místní kapely Švédova trojka a Town band.