Jednou z vystavujících je Eva Toulová, která z Moravského Krumlova pochází. Nyní žije v Praze a věnuje se filmové režii. Výtvarné umění je jejím velkým koníčkem a při malování či kreslení relaxuje.

Letos si pro výstavu připravila dva nové obrazy malované akrylem. „Jeden je inspirovaný mou loňskou cestou Španělskem do Santiaga de Compostely, o které jsme natočili dokument Camino na kolečkách. Obraz nese stejný název. Aby se mohl objevit na výstavě, musel opustit expozici v pražském Karolínu,“ uvedla mladá umělkyně.

Vinaři ze Znovínu Znojmo připravili k ochutnání na sto vzorků vín. Degustaci zpříjemnil Jožka Šmukař se svou kapelou.
Víno je báječný lék proti chřipce, lákal k degustaci jakožto prevenci Šmukař

Podle ředitele Bořivoje Švédy je tradice společné výstavy místních umělců stará minimálně dvě desetiletí. Výstava potrvá do 8. dubna.

Svá díla vystavují:
Jan Indián Jim Červinka, Eva Toulová, Marie Dočkalová, Tomáš Zeisek, František Kopetka, Eva Dočkalová, Lenka Drahozalová, Natálie Klaková, Miroslav Světlík, Lucie a Dana Trávníkovy, Alena Pečerová, Michal Náhlík, Radmila Večeřová Štefková, Miroslava Bauerová, Jana Doubková, Filip Dobeš, Jan Cafourek, Pavla Havlíčková, Hana Havlíčková, Karel Přibyl, Jana Závišková, Kamil Paul, Hana Klusáková a Květa Strnadová.

Ilustrační foto.
Sjel ze srázu a převrátil auto. Hasiči ho museli vytáhnout pomocí jeřábu