Tvář Scarlett má jako svoje heslo Vidíme krásu jinak. Je proto určená všem bez rozdílu. Jejím cílem je rozvíjet osobnost žen a podpořit jejich sebevědomí. „Jde především o celkové kouzlo dané soutěžící,“ vysvětluje Hustopečanka, která se v posledních měsících několikrát objevila také na televizních obrazovkách. Vystoupila v zábavném pořadu Take me out či v několika epizodách pořadu Soudní síň.

Teď má před sebou boj o co nejlepší umístění ve finále klání. „Už semifinále bylo pro mě zajímavé. Stála jsem před dvacítkou porotců, kteří mi pokládali otázky týkající se mé profese či zálib. Následovala i společná promenáda v šatech. Moc mě potěšilo, když jsem při vyhlašování finalistek slyšela své jméno,“ svěřuje se žena.

Nová výstava v Hodoníně spojuje tradiční folklor s graffiti.
Folklor je moderní a sexy, říká Maděřičová

Finále je naplánované na jednadvacátého dubna. Od prvního února navíc začíná veřejné hlasování, v němž lidé vyberou držitelku titulu Scarlett sympatie. Hlasovat se bude na stránkách www.tvar-scarlett.cz. „V den finále diváci na místě volí Scarlett publikum a o hlavní vítězce rozhodne porota,“ představuje pravidla soutěžící.

Jedním z počinů, které hodnotitele zaujaly, je její práce pro charitu. Založila totiž nadační fond. „Pomáhat druhým ke mně prostě patří. Charitě se věnuji již několik let, ale založení nadačního fondu a práce v něm nabízí více možností,“ míní Frýbertová.

O víkendu například navštívila dětský domov v Hodoníně se zástupci Vagabund gymu. Zápasníci a členové klubu přispěli na sportovní potřeby pro děti. V únoru se chce vydat za dětmi do břeclavské nemocnice a pravidelně chystá zábavný program pro Dětský domov v Mikulově.

Magdaléna Hemzová díky dietě zhubla za necelý rok pětačtyřicet kilogramů.
Manžela podezřívali, že si našel milenku, říká žena po výrazném zhubnutí