Po páté odpoledne si přišli zazpívat lidé v Miroslavi. Tentokrát se sešli před kulturním domem pod vánočním stromem. „Vždy se zpívalo na nádvoří zámku, ale letos nově u kulturního domu, kde je krásný vánoční strom. Atmosféra byla rodinná, sbor při českobratrské církvi evangelické v Miroslavi nám ji krásně spolu s místními vytvořil. Zpívalo se za doprovodu akordeonu a bez mikrofonů tak, abychom všichni vytvořili kruh a příjemně se nám všem zpívalo,“ uvedla za organizátory Jana Kopečková s tím, že se sešlo na sto lidí.

Tradiční bylo i setkání ve Vémyslicích. Na prostranství pod vánočním stromem a u betlému před úřadem městyse se sešlo na šedesát lidí.

Koledy zněly také nádvořím bohutického zámku.

Melodie, které je provázejí celým životem si ve středu zazpívali také klienti SeniorCentra v Šanově a také v domově pro seniory ve Znojmě. „Sešlo se asi dvacet seniorů s aktivizačními pracovnicemi a společně si zazpívali vánoční koledy. Sváteční atmosféru doplnila krásná výzdoba,“ popsala setkání ředitelka znojemského Centra sociálních služeb Radka Sovjáková, pod které domov spadá.