Jde o první restauraci tohoto řetězce ve městě. Nejblíže byla doposud pobočka ve Freeportu Hatě u Znojma. „Chtěli jsme být pro lidi ze Znojma a okolí ještě dostupnější, proto jsme se rozhodli otevřít druhou restauraci,“ řekla ředitelka KFC pro Českou republiku a Rakousko Ivana Makalová Dlouhá.

Nová restaurace s rozlohou tři sta metrů čtverečních má kapacitou dvaadevadesát míst k sezení a čtyřicet míst k posezení na venkovní zahrádce. Součástí je služba Drive Thru, samoobslužné kiosky a KFC Collect. Zákazníci si objednají v aplikaci nebo na webu a kuřecí kousky vyzvednou v restauraci ve zvolený čas. V restauraci najde práci šedesátka zaměstnanců na různé typy úvazků a pozic.

Znojemský advent. Rok 2022
Vánoční stromy rozzáří jižní Moravu. Podívejte se, kdy se rozsvítí na Znojemsku

Řada lidí nedá na jídlo formou rychlého občerstvení dopustit. „Děti taková jídla milují. Nejsem si tedy jistá, zda se uživí takto podobné restaurace vedle sebe, ale snad to mají dobře naplánované a podchycené,“ uvažovala nedávno například Helena Bartáková.

Nová restaurace KFC stojí v těsné blízkosti nedávno otevřené pobočky McDonald's. První hosty přivítala v červnu a na jídlo z rychlého občerstvení lidé čekali fronty.