Účastnice mohou podpořit dárcovství kostní dřeně, a to koupí speciální vánoční brože Hvězdičky naděje. „Zveme všechny ženy a dívky v sobotu odpoledne před první adventní nedělí na společné zdobení adventních věnců," prozradila za pořadatele Hlobilová.

Na předem přihlášené zájemkyně budou čekat připravené jedlové korpusy, které si společně ozdobí. Zdobení a svíčky si přinesou účastnice vlastní, případně si je pořídí těsně před akcí v nedaleké prodejně ve Veselé ulici.

Zdroj: Youtube

K naladění na adventní čas přispěje i vánoční hudba, punč i sladkosti. „Rezervace míst i počty věnců účastníci potvrdí předem na telefonní číslo 602 395 544 a kromě dobré nálady si vezmou na akci i potřebné tavné pistole," upozornila Iveta Hlobilová.

První Dámské odpoledne uspořádala nedávno po módní přehlídce. O akci Deník informoval ZDE.

Pražský koncert „Petr Bende zpívá největší hity Petra Nováka“ sklidil u publika velký aplaus.
Petr Bende chystá vánoční turné. Kluk z Újezda u Rosic navštíví i Znojemsko

Adventní věnce si mohou vyrobit zruční dospělí také v Galerii a prostor na rohu Kollárovy ulice, a to 3. prosince. „Lektorka Eliška Krejčí má svoji značku Plané květy a vytváří květinové vazby a dekorace pouze z rostlin divoce rostoucích ve volné přírodě,“ sdělili organizátoři.

Vlastní korpusy zde účastníci dostanou také, vstupné je tři sta korun počet míst je omezený. Materiál dostanou zájemci na místě, vítané jsou vlastní zahradnické nůžky či kleště.

Zdroj: Martin Moštěk

Vánoční poutákFotky a tipy můžete posílat na znojemsky@denik.cz.Zdroj: Redakce