Přehlídka se uskuteční ve znojemském hotelu Prestige už 7. března a zájemcům o módu nejen z řad znojemské veřejnosti představí kolekci této italské značky pro letošní jaro a léto.

Moderátorem módní show bude známý herec a zpěvák Roman Vojtek. Kromě topmodelek Erbové a Válkové budou nové výrobky největší obuvnické skupiny v Itálii předvádět i dětské modelky a modelové.

Cena vstupenky je 230 korun, přičemž část výdělku poputuje na dobročinné účely. „Z každé prodané vstupenky bude čtyřicet korun věnováno nadaci Rakovina věc veřejná," přiblížil organizátor akce Ludvík Navrátil.

Program Geox Fashion Weekendu nezahrnuje pouze módní přehlídku. Návštěvníci se budou moci těšit i na komické vystoupení Richarda Nedvěda. Takzvaný naivní iluzionista je veřejnosti znám zejména z televizního pořadu Na stojáka a rovněž tak ze soutěže Česko Slovensko má talent.

Bohatou módní přehlídku se známými osobnostmi neuvidí ale Znojemští poprvé. Například vloni na podzim měli možnost na znojemském Horním náměstí obdivovat módu outletového centra Freeport. Exkluzivním hostem celé show tehdy byla známá modelka a nositelka titulu Miss World Taťána Kuchařová. Večerem provázeli Jaro Slávik a Gábina Partyšová.

TOMÁŠ HAMBÁLEK