PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ VIDEO A FOTOGALERII Z AKCE
OBRAZEM: Lucie Částková je novou Miss Znojmo

„Finálový večer mi přichystal jedno z největších překvapení mého života,“ popisuje první dojmy vítězka. Svým úsměvem, vystupováním a zpěvem okouzlila porotu a získala titul Miss Znojmo 2008. „Do soutěže jsem se přihlásila ze zvědavosti,“ říká Částková. Jejími koníčky je především sport, tanec a muzika. „Soutěže jsem se dost bála. Když jsem zaslechla své jméno při vyhlášení, vyhrkly mi slzy radosti. Před dnešní soutěží jsem byla hodně nervózní a spala jsem asi jenom čtyři hodiny,“ dodává.

Miss Znojmo 2008 zatím nemá žádné velké plány. „Po skončení základní školy bych chtěla studovat na obchodní akademii a věnovat se i modelingu,“ říká.
Už jako malá se chtěla všem líbit. „Pořád jsem se převlékala a zkoušela různé oblečení svoje i maminky. Modelkou jsem chtěla být vždycky. Třeba mám nyní trochu nastartováno,“ popisuje Částková.

Do školy se téměř nemaluje. „Pouze když jdu někam ven nebo na diskotéku, tak to se snažím upravit. Na vystoupení mě líčila vizážistka,“ vypráví. Lucie má štíhlou, drobnou postavu. „Můžu sníst všechno na co si vzpomenu. Nejraději mám smažený sýr s hranolky,“ říká Částková.