Následující úspěch ji vynesl do výšin modelingového byznysu. Na Miss ČR 2007 získala titul II. vicemiss a Miss elegance. A elegantní módu předvádí dodnes. Znojemskému deníku Rovnost poskytla exkluzivní rozhovor.

Modelingu se věnujete už třináct let. Můžete přiblížit cestu do vyšších pater této mezi lidmi populární branže?

Moje první zkušenosti byly ve Znojmě, šlo o přehlídky v celém okrese. Následovalo už zmíněné vítězství Miss Znojmo a hned účast v Miss České republiky. Připravovala jsem se na Miss Europe, na kterou jsem měla odjet reprezentovat republiku, ale ta byla bohužel pár týdnů před začátkem z organizačních důvodů zrušena. Umístění v Miss mi otevřelo dveře v modelingu hlavně na českém trhu, kde je důležité mít určitou pozici kvůli spolupráci s médii. Začínala jsem u Milady Karasové v Czechoslovak Models, později jsem spolupracovala s agenturou Unique One. V naší branži je neúprosný čas, každý rok je v podstatě přítěž, nicméně já si nemůžu stěžovat a naopak musím říct, že mám i stále každý rok silnější.

Pro koho a co předvádíte?

Nejvíce mě baví módní přehlídky, tam si vždy člověk užije nejvíc adrenalinu. Připravujeme se často celý den, někdy i více a pak je vše hotové během několika minut. Ale ta energie z publika je nenahraditelná. Dělám asi deset přehlídek do měsíce. V rámci fashion weeku odchodím i dvacet přehlídek. My máme práci hodně nárazovou, sezonní. Nejsilnější je září až listopad, to se opravdu nezastavím. Baví mě večerní velké šaty. Spolupracuji s většinou předních českých návrhářů. Jsem už pár let hlavní tváří kampaní Beaty Rajské. Tak moc jsem obdivovala její billboardy, až jsem se na nich objevila. Spolupracuji ale i například s Blankou Matragi, Josefem Klírem, Taťánou Kovaříkovou, Natali Ruden a mnoha dalšími.

CELÝ ROZHOVOR SI MŮŽETE PŘEČÍST V NOVÉM VYDÁNÍ TÝDENÍKU NAŠE ZNOJEMSKO