Lidem umožní karta poznávat výhodně památky a dopřát si zážitky napříč krajem. Bude k dispozici pro každého, kdo se u partnerských ubytovatelů zdrží alespoň dvě noci.

„MojaKarta bude ve Znojmě dostupná na provozech podzemí, pro prohlídky kostela v Louce a prohlídky Hradebního opevnění. Celý motivační systém má podobné rysy, jaké jsme aplikovali před třemi lety v projektu Znojmo Zadax, “ poukázal František Koudela, ředitel Znojemské Besedy.

Velikonoční prohlídky na vranovském zámku lákaly na svátečně vyzdobené interiéry.
Začátek sezony na zámku. Do Vranova nad Dyjí lákaly velikonoční prohlídky

Jak doplnil, motivační pobídky se tehdy ukázaly jako velmi účinné pro prodloužení pobytu a zvýšení návštěvnosti v mimosezónních měsících. „MojaKarta je virtuální a doladěná do podoby, aby návštěvník svoji výhodu mohl čerpat rychle a bez potíží,“ sdělil Karel Semotam, který má ve Znojemské Besedě na starosti propagaci.

Za projektem MojaKarta stojí Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava a postupně navazuje spolupráci s dalšími atraktivitami nejen na Znojemsku. „Znojmo a celé Znojemsko je významným cílem turistů. Díky takovým projektům je právě cestovní ruch hlavním pilířem pro podnikatele, ať už v oblasti gastro, ubytování, či jiných oborech. Věříme, že se postupně zapojí další partneři a MojaKarta bude opravdovým lákadlem, proč do Znojma vyrazit,“ doufala Bohumila Beranová, místostarostka, která má v gesci kulturu a cestovní ruch.

Kde bude možné čerpat výhody ve Znojmě

Prohlídková trasa s průvodcem po kostele Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava

• únor až květen – zvýhodněné vstupné 50%

Hradební opevnění

• červen až září – zvýhodněné vstupné 50%

Znojemské podzemí – klasická trasa

• říjen až leden – zvýhodněné vstupné 50%

Návštěvníci si kartu založí prostřednictvím registrace na webových stránkách. „Poté, co jim kartu zapojený ubytovatel aktivuje při příjezdu, mohou okamžitě uplatňovat výhody prostřednictvím QR kódu v mobilním telefonu,“ doplnil Semotam.

Více jak desítka ubytovacích zařízení je v Mikulově po novém roce na prodej.
VIDEO: Turisty vyhledávaný Mikulov. Hotely i penziony zavírají, jsou na prodej

Veškeré informace k fungování karty či seznam výhod u partnerů jsou k dispozici na stránkách www.mojakarta.cz. Zájemcům dodá více informací i destinační společnost ZnojmoRegion.