„Team 1, ve složení Martin Štípa, David Nguyen, Tomáš Trávníček, Libor Pavliš, Václav Střecha a Martin Semorád, dokázal zvítězit až díky dodatečnému rozstřelu nad týmem Paegas, když finále původně skončilo remízou. Do krajského kola, konaného třináctého listopadu v Břeclavi, se pak kromě vítězů nominoval i druhý tým v pořadí – Peagas ze znojemské obchodní akademie. Na třetím, již nepostupovém místě skončil druhý tým z Gymnázia Dr. Karla Polesného,“ shrnul výsledky krajský koordinátor soutěže pro Jihomoravský kraj Roman Kusák.

Dle slov soutěžících i doprovodu družstev se turnaj nesl v soutěživém, ale fair play duchu. „Využití potenciálu jednoduchosti, možnosti logického myšlení a zapojení do středoškolského programu jsou věci, které dnes nenajdete všude,“ zhodnotila soutěž vyučující informatiky na pořadatelské škole Magda Prostá.

Pořadatelem soutěže je občanské sdružení Student Cyber Games, které bylo založeno v roce 2003 a do povědomí veřejnosti vstoupilo především organizací středoškolských her v počítačové hře StarCraft: BroodWar.