Vedle návrhářského trhu připravili organizátoři pod vedením Andrey Dohnalové i další program. V pátek večer uspořádali čtvrtou znojemskou PechaKucha Night, prezentaci inspirativních nápadů a lidí nejen z oblasti kultury, v sobotu odpoledne byla na programu o veřejném prostoru ve městě. Oba večery pak patřily hudebním vystoupením.

„Garage Design se napoprvé velmi vydařil. To, že po oba dny pršelo tolik nevadilo, protože jsme tu pod střechou. Příjemně mě překvapil jak počet návštěvníků, tak i to, že přicházeli lidé různých zájmů a generací. I toho jsme chtěli dosáhnout a jsem ráda, že se nám to dařilo," řekla hlavní organizátorka Andrea Dohnalová.

Úspěšný byl podle ní i večerní program. „PechaKucha měla zatím největší návštěvnost, ze čtyř setkání, která jsme ve Znojmě pořádali, dobrou účast i ohlas měly i koncerty," dodala Dohnalová.

Poměrně spokojení byli podle organizátorky i vystavující. „Ohlasy máme dobré, designéři objíždějí různé markety a líbilo se jim jak prostředím, tak to, že jsou v menším městě," podotkla Dohnalová.

U některých stánků lidé nakupovali, jinde spíše obhlíželi vystavenou nabídku. „Rozhodně je velmi dobře, že se taková akce ve Znojmě koná, byl to velmi dobrý nápad. I když počasí není nic moc, lidí chodí docela dost. Na druhou stranu ale víc prohlížejí, než nakupují, uvidíme tedy jaká bude nakonec tržba," uvažovala jedna z prodejkyň Veronika Písařová.

Se zjevným zaujetím se po garážích procházel jeden z mladých návštěvníků Vít Vološička. „Organizátorům pomáhám jako fotograf. Líbí se mi, že se sešla nezávislá, originální designérská scéna. Je tu k vidění hodně nápaditých věcí, třeba některé knížky. Hodně zajímavá je i atmosféra samotných garáží," pochvalovali si dobrovolník.