Další zábavu si lidé užijí ve čtvrtek na Horním náměstí a pobaví je Klaun Hubert, u Enotéky vystoupí Labil Bones. Kdo neměl příležitost vrátit se v čase na Balaton, situační komedii beze slov si může užít ještě ve čtvrtek v šest hodin navečer na Horním náměstí.

„Náš divadelní festival je jednou z nejodvážnějších akcí, kterou pořádáme. Ve všech směrech jde proti proudu. Zveme do alternativní scény cirkusového šapitó, a to v letním termínu, kdy má většina divadel prázdniny. O to více si vážíme všech návštěvníků, kteří za námi pravidelně vyráží,“ sdělil František Koudela, ředitel pořádající Znojemské Besedy.

Zdroj: Deník/Ilona Pergrová

Tradičně nabídnou pestrou přehlídku divadelních žánrů. Nebude chybět činohra, stand-up, pohybové divadlo, improvizace, renesanční fraška a v neposlední řadě pouliční divadlo.

Festival trvá do 2. července a vrcholem je představení s Pavlem Liškou. Podrobný program najdou zájemci na webu Znojemské Besedy.

Herečka Marta Dancingerová.
Vinobraní ve Znojmě hlásí novinku. Královnou bude herečka Marta Dancingerová

Beseda je také pořadatelem největší kulturní a společenské akce roku - Znojemského historického vinobraní. Do konce srpna lidé koupí lístky za zvýhodněnou cenu.