Přečtěte si ochutnávku jednoduchého, stručného a výstižného (délka SMS zprávy) manuálu, který vám může při blížících se komunálních volbách pomoci s otázkou, komu vhodíte svůj hlas do volební urny:

1. Máte recept, jak do Znojma přilákat výrobní firmy a chybějící průmyslovou výrobu?

Jan Grois, starosta Znojma, ČSSD: Spolupracujeme s CzechInvestem na nové strategii pro investory. Důležitá je diverzifikace, a tak chceme výrobní firmy i tzv. centra sdílených služeb. Základ je ale dostavba obchvatu.

Kompletní odpovědi všech lídrů na všech pět otázek si přečtěte ve čtvrtečním tištěném vydání Znojemského deníku Rovnost.  

2. Jak chcete řešit dostavění celého obchvatu Znojma, tedy až po silnici číslo I/38 ke Chvalovicím?

Petra Svedíková Vávrová, právnička, SPD: Dostavění obchvatu je absolutní prioritou. Současná hustota dopravy, stav komunikací v a s tím související výdaje na jejich opravy jsou nepřijatelné. Je to důsledek neschopnosti bývalých vedení města.

3. Jaká je vaše představa využití Louckého kláštera, památky ve vlastnictví města?

Lukáš David, průvodce, Pro Znojmo: Loucký klášter se neměl nikdy dostat do majetku města. Je to pro město obrovské sousto. Znojmo  se musí spojit se silným partnerem a najít pro tento objekt smysluplné využití.

Nejlepší volební zpravodajství z vašeho okresu, kompletní výsledky všech obcí, vizitky zastupitelů okresního města, analýzy možných koalic. To vše nejpodrobněji a nejkvalitněji v pondělním vydání Deníku Rovnost.