Čtyřiadvacetiletý řidič Fordu skončil ve znojemské nemocnici překvapivě jen se středně těžkým zraněním. Řidič Fordu jel po hlavní silnici a z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru. Nehoda se stala patnáct minut po sedmé hodině ráno a blokovala hodinu a půl hlavní silnici mezi Znojmem a Lechovicemi.

„Nehodu pravděpodobně zavinil čtyřiadvacetiletý řidič z okresu Brno- Venkov. Z dosud nezjištěných příčin přejel z pravého jízdního pruhu do levého. Potom levou boční částí narazil do kabiny tahače. Došlo ke střetu, při kterém kamion odhodil Ford do příkopu, kde se auto převrátilo přes střechu a zůstalo stát na kolech,“ popsal událost policejní mluvčí Jan Křepela. Policisté odklonili dopravu mimo nehodu.

Na místo dorazil tým rychlé lékařské zdravotnické pomoci. „Ošetřili jsme čtyřiadvacetiletého muže, kterého jsme převezli do znojemské nemocnice na chirurgickou ambulanci s otřesem mozku a tržnými ranami na dolních končetinách a hlavě. Zranění hodnotíme jako středně vážná,“ informoval mluvčí jihomoravských záchranářů Radek Turin.

Policie nehodu vyšetřuje.