Starosta Tomáš Třetina přivítal návštěvníky a každá žena obdržela rudou růži. „Po úvodní polonéze v podání studentů místního gymnázia natěšení tanečníci zaplnili parket. O tom, jak skvělá taneční společnost se sešla, se přesvědčili i Eva Krejčířová a Dominik Vodička,“ sdělil šéf krumlovského kulturního střediska Bořivoj Švéda.

Vodička se stal vítězem poslední série televizní soutěže StarDance, kde tančí známé osobnosti s profesionálními tanečníky. Partnerkou v soutěži mu byla herečka Darija Pavlovičová.

Zdroj: Městské kulturní středisko

Do Krumlova tanečník přijel s Evou Krejčířovou a za své vystoupení sklidili bouřlivý potlesk. „Oba tanečníci pak pozvali diváky na parket a naučili je svou variantu tance cha cha. Večerem provedla krumlovská kapela Hurikán v čele s Václavem Ostrovským. Bohatá tombola pak dovršila skvělou náladu,“ zhodnotil Švéda a potěšil ho vyprodaný sál.

Ilustrační foto
Vinaři loni zářili za hranicemi: skoro třináct set medailí, dvanáct šampionů

V sobtou 20. ledna se koná Lidový ples, zahraje Trenďanka. A od 4. února začínají taneční pro dospělé v Polance. Více najdou zájemci na sociálních sítích města.