Provoz a parkování bude omezené již od úterý 18. července, a to v částech ulic Palackého, Růžová, Dr. Odstrčila, Zámecká, Komenského a náměstí T. G. Masaryka. Úplná uzavírka pak platí od pátku 21. července od sedmi hodin ráno do páté hodiny ranní v pondělí 24. července. „Obyvatelé částí ulic s omezeným provozem budou mít na akci vstup zdarma,“ ujistili pořadatelé.

Zdroj: Youtube

Slibují technicky náročnou a pro diváky atraktivní trať vedoucí samotným centrem města, na níž na jezdce bude čekat celá řada povrchů: od asfaltových částí, přes přejezdy zpomalovacích retardérů, kluzké dlažební kostky až po terénní pasáž se skokem na krumlovském náměstí.

„V sobotu v podvečer máme naplánovaných deset boxerských zápasů, které by se měly odehrát na cílové rovince. Postavíme tam ring z balíků. Po zápasech máme domluvenou kapelu Ukulele Troublemakers,“ přiblížil další program víkendu organizátor Tomáš Ševčík.

Další omezení pro turisty:
V době konání závodů bude uzavřený zámek, více informací zde.

Tato akce navazuje na tradici moravskokrumlovského terénního a silničního závodění. Ve městě na Znojemsku má za sebou už bohatou historii.

Omezení provozu a parkování začne již 18. července.Omezení provozu a parkování začne již 18. července. Pro zvětšení rozklikněte.Zdroj: pořadatelé Supermoto