Pro rodiče s dětmi připravilo rodinné centrum Maceška výtvarné odpoledne a gurmánům nesmí uniknout zvěřinový brunch.
V Rakšicích u Moravského Krumlova se každý měsíc koná nějaká zajímavá akce. Tentokrát se návštěvníci mohou těšit na rockovou zábavu, kterou na dnešek přichystali v tamním pohostinství. Začátek naplánovali pořadatelé na osmou hodinu večerní.

„Vystoupí skupina Cayman a jako host se představí kapela Trajekt. Obě hudební seskupení zahrají především rockové písničky, převzaté od jiných interpretů. Těšit se můžete ale i na jejich vlastní tvorbu. K pití lidé ochutnají několik drinků, které budou v akci. Vstupné bude ve výši sedmdesát korun,“ uvedl organizátor rockového večera Lukáš Havel.

Do Práčí dnes zavítají milovníci zvířat. Koná se zde Oblastní výstava drobného zvířectva. Akce potrvá od jedné hodiny odpolední do osmé hodiny večer, zítra pak od osmi ráno do pravého poledne.

„Na výstavě uvidí návštěvníci okrasné ptactvo, ale i holuby, králíky či slepice. Srdečně všechny zveme,“ uvedl předseda svazu chovatelů v Práčích František Gregor.

Výtvarnou dílnu připravilo pro dnešní den rodinné centrum Maceška. Rodiče, prarodiče a hlavně děti si mohou namalovat krásné obrázky na sklo. Akce začíná od dvou hodin odpoledne.

Zvěřinové speciality a dobroty s ochutnávkou vína připravil na neděli znojemský hotel Prestige. Gurmánská akce začne o půl dvanácté dopoledne a konec je naplánován na půl třetí odpoledne.

Koho nezaujala ani jedna z výše uvedených akcí, může zítra vyrazit například do Kina Svět na nové zpracování románu Alexandra Dumase o Třech mušketýrech. Film začíná o půl sedmé večer. V hlavních rolích diváci uvidí Millu Jovovich či Orlanda Blooma.