Vlkovu věž doporučuje i jeden z největších odborníků na víno u nás Michal Šetka, který je zároveň garantem soutěže podporující právě Vlkovu věž. „Vychutnejte si vína VOC Znojmo přímo na ochozu Vlkovy věže s atraktivním a málo známým výhledem na historické město Znojmo a jeho okolí," vyzývá. Hlasovat pro Vlkovu věž lze přímo na stránkách www.topvinarskycil.cz.

Informační centrum VOC Znojmo s vyhlídkovým ochozem, možností degustací vín ze speciálního vinného baru i jejich prodejem a s nabídkou velkého množství informačních materiálů o vinařství na Znojemsku najdete v historické Vlkově věži ve Znojmě. Posláním Informačního centra VOC Znojmo je informovat turisty především o vinařstvích a vinařských akcích. Dostupné jsou zde veškeré informace o jednotlivých členech VOC Znojmo.

Hlasování prostřednictvím webových stránek bude ukončeno 30. září a slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 15. října. Soutěž TOP vinařský cíl funguje již čtvrtým rokem a organizuje ji Vinařský Institut ve spolupráci s odborným partnerem Národním vinařským centrem.