„Stánek měl jednoznačný úspěch. Znojmo se stále víc ukazuje jako turisticky přitažlivé místo. Představili jsme expozici, která měla premiéru loni koncem roku ve Vídni. V Brně jsme ale měli větší stánek, který jsme ještě ozvláštnili živými sochami a ponocným,“ řekl městský radní a šéf Znojemské Besedy Oto Mašek.

Spokojen byl i ředitel Znojemského regionálního rozvoje Samir Maloula. „Veletrh byl velmi úspěšný, opět se ukázalo, že přináší regionu mnoho turistů. Největší zájem byl i letos o informace o památkách, cykloturistice, lidé se ptali i na možnosti ubytování a rekreace, “ uvedl ředitel.
Nová podoba prezentace regionu se samostatným stánkem města se podle něj osvědčila. „Lidé navštěvovali oba dva, jistě to byl přínos,“ konstatoval Maloula.

Na stánku Znojma se vedle města a Besedy představili také některé hotely či vinaři. „Největší zájem byl tradičně o vinobraní a také o záležitosti spojené s vinařstvím. Představili jsme rovněž bohatou kolekci nových materiálů,“ doplnil Mašek. I on považuje dva stánky za dobré řešení. „Musíme být vidět sami a musíme také spolupracovat,“ podotkl radní.