DANIEL SMOLA (šéfredaktor)
Co přeji Znojemsku k Vánocům? Moře, vysoké hory se spoustou sjezdovek a neomezené zásoby nafty. A když by to nešlo, tak snad aspoň co nejméně zlodějů, násilníků, hlupáků a závistivců. A taky novou silnici do Pohořelic.

A co jsem dostal já za nejhezčí dárek? Zpětně si uvědomuji, že nejkrásnější Vánoce byly všechny ty, při kterých jsem se nemusel o nic starat. Tedy když jsem byl ještě dítě. Měsíc dopředu jsem nesháněl dárky, neuklízel celý byt, nechystal bramborový salát, nezabíjel a nesmažil kapra a pak zchvácený a s přeplněným břichem nehekal u televize.
DALIBOR KRUTIŠ (zástupce šéfredaktora)
K Vánocům přeji Znojemsku nulový počet špatných zpráv, které bychom museli zveřejnit.

A můj nejoblíbenější dárek? Malý tranzistorový přijímač, na kterém jsem poslouchal noční zprávy. Jen mě, jako dítě, píchlo u srdce, když zprávy četla plačící redaktorka. Bylo mi tehdy asi deset let.

MONIKA CHODĚROVÁ (editorka)
Znojemsku přeji spoustu slunečných dnů bez přírodních, ekologických a politických katastrof.

Dárky raději dávám než dostávám. A nejvíc mně potěší, když obdarovanému udělám radost. I když to tak ze začátku nevypadalo, nejhezčím „dárečkem“ byl pes, kterého jsem před čtrnácti lety donesla domů.

DAVID GROSSMANN (webeditor)
Znojmu k Vánocům přeji pokrytí bezdrátovým internetem. Na život online jsem si už prostě zvykl.

Nejoblíbenějším vánoční akce je pro mě štědrovečerní večeře. U stolu se sejde celá rodina a navíc můžu svého synovce „věšet za nohy do průvanu.“ Další dárky už ani dostávat nemusím.

MARTIN MOŠTĚK (redaktor)
Co přejete Znojemsku k Vánocům? Optimismus, otevřenost, trochu odvahy, aby ten příští rok byl opět o něco lepší i tím, že se o to lidé přičiní.

Jsem velmi rád, že už dlouho dostávám hlavně velmi praktické dárky. Jsou pro mně hezké, protože jsou užitečné a dost dlouho vydrží.

SYLVA PAVLAČKOVÁ (redaktorka)
Znojemskému regionu přeji k Vánocům co nejvíce dobrých zpráv a hodně spokojených čtenářů.

Jako malá jsem si k Vánocům přála nové kolo. Jenže v té době to bylo nedostatkové zboží. Kolo jsem dostala a pak jsem se dozvěděla, že babička na něj stála téměř dva dny frontu.

MARTIN ANDRLE (sportovní redaktor)
Pod vánoční stromek bych dal Znojemsku jednu věc. A to přání dalšího rozkvětu, který se dá vnímat v posledních letech. Z pohledu sportovního redaktora zase, abychom mohli psát jen o samých úspěších.

Jaký nejhezčí dárek jsem kdy dostal? V dětství jich bylo určitě mnoho. Momentálně dostávám ty nejhezčí dárky pravidelně. A to v podobě pěkně prožitých svátků se svou rodinou a přáteli.

REDAKCE ZNOJEMSKÉHO DENÍKU VÁM PŘEJE ŠTASTNÉ SVÁTKY

Redakce Znojemského deníku