Podívat se do nové pobočky a ochutnat známé speciality mohou zájemci každý den od sedmi ráno do jedenácti večer. V restauraci našlo práci pětašedesát lidí. „Zákazníci se mohou těšit nejen na udržitelnější koncept restaurace, ale také na plnou snídaňovou a klasickou nabídku včetně služeb kavárny McCafé a obsluhy přímo u stolu,“ sdělila Jitka Šmejkalová, která má na starosti PR pro uvedený řetězec. Otevření pobočky naplánovali na čtvrtek 22. června.

Kromě posezení uvnitř na bezmála devadesáti místech nabízí pobočka v Dobšické ulici také více než sedmdesát míst na zahrádce, nechybí ani ani McDrive, digitální hry pro děti a venkovní herna. Jde již o třetí udržitelnější restauraci v Česku vybavenou zelenými technologiemi, výkonnou fotovoltaikou, tepelnými čerpadly a také nabíjecí stanici pro elektromobily.

Zdroj: Deník/Ilona Pergrová

Za vůbec první pobočkou řetězce McDonald’s ve Znojmě stojí Renata Roubínková Baierová. Svou kariéru začala ještě dřív, než se první restaurace McDonald’s otevřela v Česku, pracovala totiž jako řadová zaměstnankyně v Německu. V současné době provozuje již osm restaurací. Tou poslední je právě pobočka ve Znojmě. „Pevně věřím, že se u nás budou zákazníci cítit příjemně a že si pochutnají. Mým cílem je také poskytnout místním lidem dobré pracovní zázemí s potenciálem pro budoucí růst,“ vzkázala Roubínková Baierová.

Pobočka řetězce vyrostla hned v sousedství nákupního centra v Dobšické uliic, které  stojí na místě bývalé Fruty. Připomenout si slavnou fabriku lze ZDE.

A kdo si rád pochutná na jídle pod širým nebem, může v sobotu 24. června vyrazit do centra Znojma na Street Food na České.