1. kolo 12.8. 16:30

Božice B – Suchohrdly u Mir. B, Velký Karlov – Krhovice, Havraníky – Lechovice, Mackovice – Dyje, Čejkovice – Slup B, Miroslav C – Břežany B, Litobratřice – Valtrovice

2. kolo 19.8. 16:30

Such. u Mir. B – Valtrovice, Břežany B – Litob., Slup B – Miroslav C, Dyje – Čejkovice, Lechovice – Mackovice, Krhovice – Havraníky, Božice B – Velký Karlov

3. kolo 26.8. 16:30

Velký Karlov – Such.y u Mir. B, Havraníky – Božice B, Mackovice – Krhovice, Čejkovice – Lechovice, Miroslav C – Dyje, Litob. – Slup B, Valtrovice – Břežany B

4. kolo 2.9. 16:30

Such. u Mir. B – Břežany B, Slup B – Valtrovice, Dyje – Litob., Lechovice – Miroslav C, Krhovice – Čejkovice, Božice B – Mackovice, Velký Karlov – Havraníky

5. kolo 9.9. 16:30

Havraníky – Such. u Mir. B, Mackovice – Velký Karlov, Čejkovice – Božice B, Miroslav C – Krhovice, Litob. – Lechovice, Valtrovice – Dyje, Březany B – Slup B

6. kolo 16.9. 16:00

Such. u Mir. B – Slup B, Dyje – Břežany B, Lechovice – Valtrovice, Krhovice – Litob., Božice B – Miroslav C, Velký Karlov – Čejkovice, Havraníky – Mackovice

7. kolo 23.9. 16:00

Mackovice – Such. u Mir. B, Čejkovice – Havraníky, Miroslav C – Velký Karlov, Litob. – Božice B, Valtrovice – Krhovice, Břežany B – Lechovice, Slup B – Dyje

8. kolo 30.9. 16:00

Such. u Mir. B – Dyje, Lechovice – Slup B, Krhovice – Břežany B, Božice B – Valtrovice, Velký Karlov – Litobratřice, Havraníky – Miroslav C, Mackovice – Čejkovice

9. kolo 7.10. 15:30

Čejkovice – Such. u Mir. B, Miroslav C – Mackovice, Litobratřice – Havraníky, Valtrovice – Velký Karlov, Břežany B – Božice B, Slup B – Krhovice, Dyje – Lechovice

10. kolo 14.10. 15:30

Such. u Mir. B – Lechovice, Krhovice – Dyje, Božice B – Slup B, Velký Karlov – Břežany B, Havraníky – Valtrovice, Mackovice – Litobratřice, Čejkovice – Miroslav C

11. kolo 21.10. 15:00

Miroslav C – Such. u Mir. B, Litobratřice – Čejkovice, Valtrovice – Mackovice, Břežany B – Havraníky, Slup B – Velký Karlov, Dyje – Božice B, Lechovice – Krhovice

12. kolo 28.10. 14:00


Such. u Mir. B – Krhovice, Božice B – Lechovice, Velký Karlov – Dyje, Havraníky – Slup B, Mackovice – Břežany B, Čejkovice – Valtrovice, Miroslav C – Litobratřice

13. kolo 4.11. 13:30

Litobratřice – Such. u Mir. B, Valtrovice – Miroslav C, Břežany B – Čejkovice, Slup B – Mackovice, Dyje – Havraníky, Lechovice – Velký Karlov, Krhovice – Božice B